Hakkımızda

09/12/2004 tarihinde forwarding alanında faaliyete başlayan NAVITAINER LOJISTIK TURIZM INSAAT SAN VE DIS TIC LTD STI., bugün lojistik hizmetleriyle uluslararası nakliye sektöründe kendi öz kaynaklarıyla her alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Taşımacılık alanında deniz, hava, kara ve demiryolu nakliyelerinde yurt içinde hizmet vermenin yanı sıra yurt dışı acentalık ağlarıyla müşterilerine kombine lojistik servisi sunmağa çalışmaktadır.

Yüzyıllardır kıtaları, ülkeleri ve değişik kültürleri birbirine yakınlaştıran taşımacılık sektöründe; bilgili, deneyimli kadrosuyla ve altyapısıyla sağlam adımlarla yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Forwarding hizmetleriyle başladığı faaliyetlerine zaman içerisinde; dış ticaret işlemlerini de ekleyip kendi öz ithalat / ihracatlarını başlatmış ve müşteri ağını global alanda genişletmiştir.

Fuarcılık anlamında; uluslararası ve yurtiçi organizasyonlarda alıcılarla / satıcıların kavuşmasında öncülük etmenin yanısıra müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. Mal alış ve satışlarda bağlantıların yapılması; dış ticaret birimi olmayan firmalara destek olmanın yanısıra uluslararası sözleşme ve akreditif koşullarının oluşturulmasında etkin rol oynamaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin uluslararası ticaretlerini geliştirmekle kalmıyor, olası risklerin minimize edilmesi konusunda deneyimli ekibimizle kılavuzluk ediyoruz.

FAALİYET ALANLARI

1
Navitainer olarak Avrasya Metrosu bağlantı aksamları; lokomotif taşımaları gibi Türkiye’deki muhtelif metro projelerinde yer almış bulunmaktayız.
2
Navitainer Lojistik; sağlam, güvenilir ve güçlü acenta ağı ile deniz yolu taşımacılığında çözüm ortağınızdır.
3
Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sınırlama olmaksızın; tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya,

Belgeler

(Taşıma İşleri Organizatörlüğü) Belge Özel Notu Bu belge Uluslararası ve Yurtiçi Karayolu, Denizyolu, Demiryolu, Havayolu modlarında taşıma işleri organizatörlüğü yapma imkanı verir.
ÜDY Belgesi nedir? ÜDY Belgesi Nedir? Üst düzey yönetici belgesinin kısaltmasıdır.
kelime anlamı olarak Orta Düzey Yönetici Belgesi olarak geçmektedir.
IRU, 23 Mart 1948 tarihinde Cenevre’de kurulmuştur. BM Ekonomik ve Sosyal Konseyi,
WCA üyeliği ile forwarding hizmetlerine ivme kazandırmayı
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği