Hakkımızda

Navitainer Lojistik

09/12/2004 tarihinde forwarding alanında faaliyete başlayan NAVITAINER LOJISTIK TURIZM INSAAT SAN VE DIS TIC LTD STI., bugün lojistik hizmetleriyle uluslararası nakliye sektöründe kendi öz kaynaklarıyla her alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Taşımacılık alanında deniz, hava, kara ve demiryolu nakliyelerinde yurt içinde hizmet vermenin yanı sıra yurt dışı acentalık ağlarıyla müşterilerine kombine lojistik servisi sunmağa çalışmaktadır.

Yüzyıllardır kıtaları, ülkeleri ve değişik kültürleri birbirine yakınlaştıran taşımacılık sektöründe; bilgili, deneyimli kadrosuyla ve altyapısıyla sağlam adımlarla yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Fuarcılık anlamında; uluslararası ve yurtiçi organizasyonlarda alıcılarla / satıcıların kavuşmasında öncülük etmenin yanısıra müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. Mal alış ve satışlarda bağlantıların yapılması; dış ticaret birimi olmayan firmalara destek olmanın yanısıra uluslararası sözleşme ve akreditif koşullarının oluşturulmasında etkin rol oynamaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin uluslararası ticaretlerini geliştirmekle kalmıyor, olası risklerin minimize edilmesi konusunda deneyimli ekibimizle kılavuzluk ediyoruz.