Telephone

+90 0216 405 12 46 / PBX +90 0216 405 12 49

E-mail

info@navitainer.net

Address

Eğitim Mah Eylül Sok Ögün iş Merk No:5/11 Hasanpaşa/İSTANBUL

about us

navitainer logistics foreign trade co. ltd

09/12/2004 tarihinde forwarding alanında faaliyete başlayan NAVITAINER LOJISTIK TURIZM INSAAT SAN VE DIS TIC LTD STI., bugün lojistik hizmetleriyle uluslararası nakliye sektöründe kendi öz kaynaklarıyla her alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Taşımacılık alanında deniz, hava, kara ve demiryolu nakliyelerinde yurt içinde hizmet vermenin yanı sıra yurt dışı acentalık ağlarıyla müşterilerine kombine lojistik servisi sunmağa çalışmaktadır.

Yüzyıllardır kıtaları, ülkeleri ve değişik kültürleri birbirine yakınlaştıran taşımacılık sektöründe; bilgili, deneyimli kadrosuyla ve altyapısıyla sağlam adımlarla yatırımlarına hızla devam etmektedir.

 

Hizmetlerimiz

NAVITAINER LOJISTIK

Havayolu Taşımacılığı

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sınırlama olmaksızın; tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya….


Devamını Oku

Araba Taşımacılığı

Yurtdışında yerleşik olarak 185 gün kalmış ve kendi öz arabalarını Türkiye’ye getirmek isteyenlerin; vergi ödemeksizin…


Devamını Oku

Dış Ticaret

Her türlü mal alımı ve satışı konusunda kendi öz ithalat / ihracatlarımızı yapmamızın dışında müşterilerimize uluslararası …


Devamını Oku

Proje Taşımacılığı

Navitainer olarak Avrasya Metrosu bağlantı aksamları; lokomotif taşımaları gibi Türkiye’deki muhtelif metro projelerinde….


Devamını Oku

Denizyolu Taşımacılığı

Navitainer Lojistik; sağlam, güvenilir ve güçlü acenta ağı ile deniz yolu taşımacılığında çözüm ortağınızdır….


Devamını Oku

Karayolu TAŞIMACILIĞI

Navitainer olarak kalite standartları içerisinde; uygun servisi ve dünya çapında iş ortakları sayesinde komple- parsiyel….


Devamını Oku

Proje Çözümlerimizden faydalanmak için iletişime geçin..

Misyonumuz

Taşımacılık alanında deniz, hava, kara ve demiryolu nakliyelerinde yurt içinde hizmet vermenin yanı sıra yurt dışı acentalık ağlarıyla müşterilerine kombine lojistik servisi sunmağa çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Forwarding hizmetleriyle başladığı faaliyetlerine zaman içerisinde; dış ticaret işlemlerini de ekleyip kendi öz ithalat / ihracatlarını başlatmış ve müşteri ağını global alanda genişletmiştir.

FAALİYET ALANLARI

Navitainer olarak Avrasya Metrosu bağlantı aksamları; lokomotif taşımaları gibi Türkiye’deki muhtelif metro projelerinde yer almış bulunmaktayız.

Navitainer Lojistik; sağlam, güvenilir ve güçlü acenta ağı ile deniz yolu taşımacılığında çözüm ortağınızdır.

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sınırlama olmaksızın; tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya,

Her türlü mal alımı ve satışı konusunda kendi öz ithalat / ihracatlarımızı yapmamızın dışında müşterilerimize uluslararası platformlarda destek olmaktayız. Uluslararası sözleşmeler, ödeme şekilleri, akreditifler ve tüm dış ticaret eylemlerinde müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız.

Navitainer olarak kalite standartları içerisinde; uygun servisi ve dünya çapında iş ortakları sayesinde komple- parsiyel olarak karayolu taşımalarında müşterilerimize kombine hizmet vermekteyiz.